Türkiye'nin Harry Potter Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiye'nin Harry Potter Forumu

Türkiye'nin Harry Potter ForumuHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapHarry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi Zikodz
Forumumuz, Harry Potter Hayran Sayfası | Türkiye'nin Resmi Forumudur.

Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi

3 posters
YazarMesaj
PatiAyak
Genel Yetkili
Genel Yetkili
PatiAyak

Sihir Puanı : 187
Nereden : İstanbul
Erkek

Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi Empty
MesajKonu: Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi   Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 3:50 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Harry Potter oyunlarının ilki, kitaptan oyuna uyarlaması tam beklediğimiz gibi olmasa da bizi uzunca bir süre meşgul etti. Oyun tamamiyle Hogwarts’ta geçiyor ve pratik amaçlı büyü öğrenmeye başlıyoruz. Oyun toplamda 25 bölümden oluşmakta ama oyunun atmosferine o kadar kaptırıyoruz ki kendimizi, bölümlerin nasıl geçildiğini anlamıyoruz bile. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da Quidditch oynayabilmekteyiz. Fakat, bu Quidditch oyunu biraz farklı çünkü süpürgemizle ” Altın Snich’in” bıraktığı izleri takip edip, zamanında yakalama tuşuna basıp onu yakalamalıyız yoksa elimizden kaçıyor. Gelelim yapmamız gerekenlere, amacımız zaten büyü öğrenmek böylelikle oyunun yarısı bitmiş oluyor zaten. Bunları yaparken uygulyacağımız format ise Herhangi birşeyi zamanında başka bir yere götür ve hediyeni al tarzında görevler oyunu Adventure tarzına dönüştürmüş açıkçası gayet güzelde olmuş.

Grafiklere gelirsek eğer, Unreal Tournament grafik motoru kullanılmış. Oyundaki mekanlar gayet güzel olarak oyuna yansıtılmış. Oyundaki renkler iç açıcı olmuş, boğuk renkler yerine canlı renklerin kullanılması oyunu açmış. Müziklere gelince bence müzikler güzel olmuş. İnsanın oyuna olan bağlılığını arttırıyor. Seslendirmeler, zaten her zaman güzeldi. Bu oyunda da güzel olmaya devam etmiş.
FawkS
2.Sınıf Büyücü
FawkS

Sihir Puanı : 218
Nereden : İskenderun
Erkek

MesajKonu: Geri: Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi   Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:34 pm

En güzel quidditch bunda olmuş tabii özel quidditch versiyonunu saymazsak Very Happy
Mahmut
3.Sınıf Büyücü
Mahmut

Sihir Puanı : 353
Erkek

MesajKonu: Geri: Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi   Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:36 pm

kanka sende bunun oyunu varsa bana verirmisin ben bulamamıştım :S
FawkS
2.Sınıf Büyücü
FawkS

Sihir Puanı : 218
Erkek

MesajKonu: Geri: Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi   Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:41 pm

knk anlattım yha intten buldum baktım virüslüydü attım tüm dosyaları hard diske attım sora indirip oynadım tüm oyunlarını sora format attım pcye Very Happy
Mahmut
3.Sınıf Büyücü
Mahmut

Sihir Puanı : 353
Erkek

MesajKonu: Geri: Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi   Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 3:43 pm

ne zaman anlattın kanka ? bnm niye haberim yok Smile

Harry Potter Ve Felsefe Taşı Oyun İncelemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter Ve Sırlar Odası Oyun İnceleme
» Harry Potter Ve Ateş Kadehi Oyun İnceleme
» Harry Potter Ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Oyun İncelemesi
» Harry Potter Ve Melez Prens Oyun İnceleme
» Hary Potter ve Azkaban Tutsağı Oyun İncelemesi